Rýchle a flexibilné doručenie, ktoré sa hodí každému

Veríme, že nakupovanie na vitaherbals.sk by malo viesť k tomu, aby ste sa cítili výnimočne, a preto si môžete vybrať z množstva rýchlych a flexibilných možností prepravy, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám. Navyše každý balík môžete sledovať a vidieť presnú polohu vášho balíku.

MOŽNOSTI DORUČENIA

Môžete si určiť, ako Vám bude zásielka doručovaná s nasledujúcimi možnosťami:

  • Kuriér - ideálne a cenovo výhodné doručenie kuriérskou službou až pred vaše dvere. Bežné doručenie max. do 48 hodín od expedície tovaru. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomení e-mailom priamo od kuriérskej služby.
  • Zásielkovňa výdajné miesta Z-POINT – tu si môžete určiť, na ktoré výdajné miesto si prídete vyzdvihnúť balík. Tovar Vám bude zaslaný cez prepravnú spoločnosť Zásielkovňa. Tovar bude doručený na ďalší deň po vyexpedovaní zásielky. V deň expedície ste o odoslaní balíka upovedomení e-mailom. V ponuke je cez 100 pobočiek po celom Slovensku.

Možnosti doručenia Doba doručenia

Cena za doručenie s DPH
(objednávka do 50 €)

Cena za doručenie s DPH
(objednávka nad 50 €)

Platba na dobierku

Kuriérska služba do 24 hodín 3,95 € ZADARMO +1,60 €
Zásielkovňa výdajné miesto do 48 hodín 2,90 € ZADARMO +1,60 €
Česká republika - výdajné miesto do 2 - 3 dní 90 Kč ZADARMO nad (1950 Kč) +39 Kč
Česká republika - kuriér do 2 - 3 dní 130 Kč ZADARMO nad (1950 Kč) +39 Kč

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ

  • Za platbu na dobierku si účtujeme poplatok +1,60 €
  • Platbu na dobierku do Českej republiky je za poplatok +39 Kč
  • Ceny prepravného platia od 30.08.2021.
  • Prevádzkovateľ internetového obchodu vitaherbals.sk si vyhradzuje právo upravovať cenu dopravy podľa prípadných zmien cenníku prepravnej služby.
  • Telefonická avizácia pred doručením (avizácia kuriérom): vodič vás pred doručením kontaktuje telefonicky 1 - 2 hodiny pred plánovaným doručením.
  • Doručenie ZADARMO – sa vzťahuje na všetky objednávky nad 50 € na Slovensku. V Českej republike platí doprava zdarma nad objednávku 80 € (1950 Kč). 

NEJAKÉ OTÁZKY?

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich doručovacích služieb, navštívte našu sekciu Kontaktujte nás, kde nájdete aj naše kontaktné informácie.