Pohybový aparát sa vekom mení a žiaľ málokedy k lepšiemu. Starnutie sa prejavuje aj na našej hybnosti a preto je s pribúdajúcimi rokmi nevyhnutné pomáhať nášmu telu napríklad výživou pohybového aparátu.

Pre kosti a kĺby je najsilnejšia kĺbová výživa najmä kyselina hyalurónová a kolagénom. Tie obe síce dokáže telo tvoriť aj samo, prirodzeným pohybom, no s rastúcim vekom už telo tieto látky nedokáže vytvárať v takom množstve, aby to na vyživovanie stačilo. Nejde však len o kĺbovú výživu pre seniorov, aj mladší, predovšetkým fyzicky aktívni ľudia by mali myslieť na stav svojich kostí, kĺbov a chrupaviek. Najmä po 40 roku života už prichádza pri opotrebovávaní sa kostí a kĺbov k degeneratívnym zmenám.

Kvalitná a komplexná výživa kostí a kĺbov zabezpečí, že kĺbové chrupavky a kosti sa nielen vyživujú, ale podporuje sa aj tvorba chrupavkových buniek, spomaľuje sa degradácia kĺbovej chrupavky a zároveň sa zlepšujú mechanické a elastické vlastnosti chrupaviek.

V tejto kategórii s názvom Kosti a kĺbová výživa nájdete výrobky od značky Nature Love, Life Extension a Doctor's Best.

Rýchle info Doprava zdarma Prémiová kvalita Akcia -1%
Gramme-Revit Hyalutidin HC Aktiv 1000 ml

Gramme-Revit Hyalutidin HC Aktiv 1000ml

Na sklade
148,50 € 149,90 €
Výživový doplnok s unikátnym zložením hyalurón-chondroitín komplexom (HCK). Hyalutidin HC Aktiv obsahuje koordinované a vysokokvalitné…
Rýchle info Prémiová kvalita
Doctor's Best Kolagén Typ 1 a 3 prášok, 200 g

Doctor's Best Kolagén Typ 1 a 3 prášok, 200 g

Už sa nepredáva
25,90 €
Doctor's Best hydrolyzovaný kolagén typu 1 a 3 na podporu zdravých vlasov, pokožky, nechtov, šľiach a pohybového aparátu.