Výživové doplnky Natrol

Natrol si kladie za cieľ stať sa najžiadanejšou značkou v oblasti výživových doplnkov tým, že vytvára produkty podporujúce zdravý životný štýl. Naše poslanie spočíva v dodávaní výživových produktov s nekompromisnou kvalitou, inováciami využívajúcimi to najlepšie, čo veda, príroda a technológie môžu ponúknuť.

Program prísneho hodnotenia dodávateľov spoločnosti Natrol zahŕňa skríning pomocou auditu GMP (Good Manufacturing Practice), po ktorom nasledujú auditovanie zariadenia. Vďaka tomuto procesu má Natrol úzke pracovné vzťahy so skupinou dôveryhodných dodávateľov, ktorí neustále poskytujú materiály najvyššej kvality.
Všetky zložky sú po prijatí starostlivo kontrolované. Odobraté vzorky sú držané v karanténe, kým nie je dokončené analytické testovanie, ktoré potvrdzuje, že spĺňajú všetky špecifikácie čistoty, aktivity a fyzikálnych vlastností. Všetky materiály podstupujú dôkladné testovanie pred uvoľnením do výroby. Akýkoľvek materiál, ktorý nespĺňa všetky špecifikácie, je odmietnutý.
Počas výrobného procesu je tiež vykonávané testovanie, aby sa zabezpečilo, že každý výrobok zodpovedá stanoveným špecifikáciám.