Matka a dieťa

V našej ponuke nájdete tie najkvalitnejšie produkty pre starostlivosť o deti od narodenia až po dospelosť. Nájdete tu vitamíny pre deti, ale aj multivitamíny pre deti, ktoré deťom uľahčia príjem výživových látok.

Nevenujeme sa však iba najmenším. Aj mamičky a budúce mamičky si u nás prídu na svoje. Nejde však len o vitamíny pre tehotné. Dôsledne sme dbali na to, aby všetko čo v našej kategórii matka a dieťa nájdete bolo vhodné pre tehotné aj dojčiace ženy. Nie všetky zdravé veci sú totiž v tomto citlivom období pre ženy ideálne.

Okrem kozmetiky a doplnkov pre krásu, mamičky v sekcii nájdu prípravky, ktoré podporujú zdravý vývoj dieťaťa a spríjemňujú, prípadne odbúravajú niektoré javy, ktoré sa v tehotenstve vyskytujú bežne. Vitamíny pre dojčiace ženy sú tým správnym riešením, ako už pri vývoji plodu zabezpečíte všetko potrebné, čo vaše telo, aj organizmus drobca potrebujú.

Rýchle info Prémiová kvalita 🌿 Prírodné
Solgar pupalkový olej 1300 mg, 60 mäkkých kapsúl

Solgar pupalkový olej 1300 mg, 60 mäkkých kapsúl

Počet hviezdičiek je 5 z 5
Nie je na sklade
24,90 €
Za studena lisovaný kvalitný pupalkový olej zo semien rastliny pupalky dvojročnej. Olej obsahuje nenasýtené mastné kyseliny GLA a kyselinu…