Sociálne projekty na obnovu životného prostredia

Tieto 4 ambiciózne ekologické projekty pomáhajú liečiť svet!

Za posledných 70 rokov zmizlo 60% svetového dažďového pralesa do ovzdušia vypúšťame viac CO2 skleníkových plynov, ako dokáže príroda spracovať a v oceánoch plávajú veľké množstvá plastov a mikroplastov.

Prečo by to malo zaujímať všetkých ľudí?

  • Klimatické zmeny ohrozujú všetkých ľudí a celú planétu. Od rastúcich emisií uhlíka po plasty vo všetkých oceánoch by degradácia nášho životného prostredia mohla zvrátiť pokrok dosiahnutý v boji proti chudobe.
  • Už to má šokujúci dopad – výskumy ukazujú, že ľudia v najchudobnejších krajinách sveta by boli o 30 % bohatší, keby nebolo klimatických zmien. A to je len začiatok.
  • Prosperujúce ekosystémy môžu lepšie podporovať morský a živočíšny život, poskytovať miestne pracovné miesta, pestovanie potravín a znižovať emisie uhlíka.

Rozhodli sme sa konať hneď teraz!

Do svojej ponuky sme zaradili výrobcov, ktorý podporujú sociálne projekty na obnovu ekosystémov. Každou kúpou produktu od výrobcu NatuRise alebo Biotiva prispievate na obnovu ekosystémov po celom svete.

Biotiva

Značka Biotiva je pôvodom z Nemecka s viac ako 35 ročnými skúsenosťami s výrobou bioproduktov. Ponúka stovky sušených organických rastlinných zložiek a výťažkov z bylín, ovocia, kvetov, rias a húb. Všetky výrobky od Biotiva majú certifikát o BIO kvalite. Tento výrobca prispieva na sociálny projekt výsadbu stromov po celom svete. 

Za každý predaný produkt Biotiva zasadíme strom

Viac o projekte tu.

Všetky produkty od Biotiva nájdete tu.

NatuRise

Značka NatuRise pochádzajúca z Nemecka je zameraná na výrobu vegánskych vitamínov a minerálov najvyššej kvality. Obaly produktov sú vyrábané z recyklovateľných materiálov, ako je sklo, bambus a kaučuk. Výrobca NatuRise podporuje až 4 sociálne projekty na obnovu ekosystémov. Sú to záchrana dažďových pralesov, ochrana klímy pred CO2 skleníkovými plynmi, výsadba stromov a zbieranie plastov z oceánov. Podľa toho, ktorí produkt si kúpite do toho projektu poputujú vaše peniaze. Viac sa dozviete pri každom produkte, ktorý projekt podporuje. 

S každým predaným produktom s nami podporujete 1 zo 4 sociálnych projektov po celom svete.

Všetky produkty od NatuRise nájdete tu.

Viac o projekte o ochrane klímy tu.

Viac o záchrane dažďových pralesov tu.

Viac o výsadbe stromov tu.

Viac o zbieraní plastov z oceánov tu.