Vankúše

Lepší spánok je základným predpokladom pre zdravý životný štýl. V tomto smere zohrávajú dôležitú úlohu aj kvalitné vankúše, ktorých výber sa však často podceňuje. Anatomický vankúš disponuje pritom vlastnosťami, vďaka ktorým sa dokáže dokonale prispôsobiť tvaru ľudského tela. Výsledkom toho je správne podopretie hlavy a krku pri spánku a kvalitný spánok bez bolestí v oblasti krčnej chrbtice a ramien.

Aké typy zdravotných vankúšov na Vitaherbals ponúkame?

Na trhu si môžete vyberať z obrovského množstva rôznych typov a tvarov vankúšov, avšak iba niektoré z nich spĺňajú zdravotné štandardy pre zdravý spánok. Rozdiely medzi nimi spočívajú v ich veľkosti, tvaru, výplni a samozrejme aj v použitom materiály na poťah.

Výber vankúša je dôležité prispôsobiť nielen svojej obľúbenej polohe pri spánku, ale hlavne svojim prípadným zdravotným problémom. V našom e-shope Vitaherbals vám ponúkame vankúše, ktoré spĺňajú tie najvyššie kritériá pre kvalitný spánok - ortopedické a anatomické vankúše.

Čítať viac: Aký vankúš zvoliť pri bolestiach krčnej chrbtice?

Ortopedické vankúše na krčnú chrbticu

Disponujú pamäťovou penou, ktorá je vytvorená na báze rastlinného oleja. Tieto vankúše sú navyše obohatené gélovou vrstvou s chladivým efektom, ktorú oceníte najmä v horúcich letných mesiacoch. Tieto vankúše tiež obsahujú ventilačné otvory, ktoré zaisťujú dokonalé prúdenie vzduchu.

Viac o ortopedických vankúšoch a tiež produktovú ponuku, si môžete pozrieť v kategórii: Ortopedické vankúše.

Anatomické vankúše proti chrápaniu

Tieto vankúše majú špeciálny tvar, ktorý sa dokáže dokonale prispôsobiť krivkám vášho tela. V kombinácii s unikátnou pamäťovou penou Dream-Foam pomáhajú eliminovať syndróm nočného apnoe, potláčajú problémy s chrápaním a poskytujú maximálne pohodlie v oblasti krčnej chrbtice.

Viac o anatomických vankúšoch a tiež produktovú ponuku, si môžete pozrieť v kategórii: Anatomické vankúše.

Ktorý vankúš je pre vás najvhodnejší? Prečítajte si náš článok: Ako si vybrať najlepší vankúš pre zdravý spánok?

Čítať viac